Dj na Wasze wesele

Jeżeli tutaj trafiliście to znaczy, że przygotowujecie się do jednego z najważniejszych i najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Zazwyczaj każda Para Młoda, swoje przygotowania rozpoczyna od poszukiwań idealnej sali weselnej. Miejsca, które bardzo często jest odzwierciedleniem dusz nowożeńców. Jedni szukają czegoś w stylu glamour, inni czegoś bardziej stonowanego i na luzie, np. klimatycznej stodoły na wiosce . Drugim zaś najważniejszym elementem każdego wesela, jest oprawa muzyczna. Zespół, Dj, wodzirej bądź konferansjer i wtedy właśnie pojawiamy się My 😉. Chcemy w tym miejscu podkreślić, że nieważne jaką koncepcję obierzecie, iDo Events dopasuje się do niej idealnie.

Dlaczego my?

Dlatego, że kochamy to co robimy i na pewno damy z siebie wszystko. Uwielbiamy, gdy na Waszych twarzach pojawia się uśmiech a nasza muzyka zbliża do siebie ludzi. Przede wszystkim dlatego, że chcemy razem z Wami przez te parę godzin poczuć prawdziwe szczęście i spełnienie.


Co znajdziecie w naszej ofercie?

Podstawą udanej imprezy jest przede wszystkim sprzęt najwyższej klasy.

Profesjonalne nagłośnienie, które jest w stanie obsłużyć imprezy powyżej 200 osób, na największych i najbardziej wymagających salach. Idealne brzmienie, które dodatkowo pozytywnie wpływa na odbiór muzyki podczas zabawy.


Dynamiczne oświetlenie led, które nie oślepia, a potęguje doznania na parkiecie oraz dodatkowo wpływa na receptory dopaminowe podczas tańca. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że nasze oświetlenie dobrane jest zgodnie z oczekiwaniami oraz wymogami fotografów oraz ekip filmowych, by dodatkowo wpływało na walory estetyczne.


Jeśli chcecie, aby Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy i wprawił wszystkich gości w zachwyt, zachęcamy do skorzystania z ciężkiego dymu, wraz z wyrzutniami iskier.Kolejnym ważnym elementem są konkursy, gry i zabawy integrujące gości. Podczas przygotowań do wesela, otrzymacie od nas pakiet autorskich konkursów, które na bieżąco uaktualniamy w oparciu o nowe trendy.