Jesteśmy dwójką Dj’ów — Krzysztof oraz Michał. Muzyka gości w naszych sercach od najmłodszych lat, pewnego dnia przyszedł czas na to, żeby przekuć naszą pasję w pracę i dzielić się nią z ludźmi! Jeżeli chcecie, aby ten wyjątkowy dzień był niezapomnianą i świetną imprezą to trafiliście idealnie. Posiadamy rzadką umiejętność czytania parkietu, jesteśmy w stanie doskonale dopasować repertuar dla gości w każdym wieku. Nawiązując z nami współpracę, możecie liczyć na 100% zaangażowania w trakcie uroczystości i nie tylko!

Przed uroczystością sporządzamy razem z Parą Młodą scenariusz wesela, dzięki czemu możecie być pewni, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy kreatywni i pełni pomysłów. Dzięki nam, Wasze wesele przebiegnie w świetnej atmosferze z animacjami i konkursami, które przysporzą gości o sporą dawkę śmiechu, jednocześnie nie wprawiając nikogo w zakłopotanie i poczucie wstydu. Nasze animacje i zabawy są kreatywne, ciekawe i co najważniejsze niekrępujące.

Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy, który co najważniejsze potrafimy w odpowiedni sposób wykorzystać 🙂

Zachęcamy Was do spotkania przy kawie lub wideo rozmowie. Będziemy mogli niezobowiązująco porozmawiać, co pozwoli nam poznać Wasze oczekiwanie a Wy, będziecie mogli poznać swoich Djów.

Życzymy miłego dnia i zapraszamy do kontaktu!